Одна весна в Чорнобилі

Оставить отзыв
500 грн.
В наличии
Кол-во:
Купить в 1 клик

Промо Новинка
ISBN  978-617-7818-09-9
Автор Емманюель Лепаж
Иллюстратор Емманюель Лепаж
Издательство Видавництво
Переплет Твердый
Язык Украинский
Кол-во страниц 168
Формат 210x280 мм
Иллюстрации Цветные

Категории: Комиксы

26 квітня 1986 року, Чорнобиль: ядро реактора атомної електростанції починає плавитися. Це найбільша ядерна катастрофа ХХ століття. Хмара, навантажена радіонуклідами, пролітає тисячі миль у будь-який бік, забруднюючи природу, міста, і людей, які й не здогадувалися небезпеку і не могли себе захистити. Емманюелю Лепажу було 19 років, коли він, недовірливо, дивився і слухав ці новини по телебаченню.

22 роки потому, квітень 2008 року: Лепаж їде до Чорнобилю, щоб розповісти, як текстом, так й ілюстраціями, про життя вцілілих людей та їх нащадків, які живуть на забрудненій радіацією землі.
Хоча тема Чорнобилю багато висвітлена в репортажних та історичних виданнях, охудожненої та графічної літератури на цю тему майже не існує. Саме тому цей роман не тільки важливий для українців, а й здатен привернути достатньо уваги через свою якість та осібність. Вперше роман був виданий в 2012 році і звідтоді перекладений на кілька мов, зокрема англійську.

Про видання

Переклад із французької Оксани Макарової, редактор Геннадій Шпак. Верстка та літерація Катерини Базарової та Ігоря Дунця.

Про автора
Емманюель Лепаж народився в 1966 році в Сен-Бріо. У віці 13 років Лепаж почав розвивати свій талант художника як завдяки своїй наполегливій праці, так і сприянню
відомого коміксиста Жана-Клода Фурньє. Автор десятків графічних романів, зокрема в жанрі репортажу. Нагороди: Ballon Rouge Prize, Saint-Malo Quai des Bulles Festival, 1992; Elephant d’Or – Best Album, Chambéry Comics Festival, La Terre sans mal, 1999; Grand Prix, Sierre Int’l Festival of Comics (Switzerland), 2000; Elephant d’Or – Best Album, Chambéry Comics Festival, Mucha- cho, 2004; Prix Saint-Michel for best illustration, Brussels, Muchacho, 2004; Grand Prix, Saint Denis (Reunion Island), 2007; Grand Prix, Solliès-Ville Comics Festival, 2008; Grand Prix, Saint-Malo Quai des Bulles Festival, 2012; Grand Prix de la critique, Association of Comics Critics and Journalists, Les Voyages d’Ulysse, 2017.

Ми працюємо кожен день з 12 до 17 без вихідних і обідніх перерв!