Маленький принц. Жоанн Сфар

Оставить отзыв
200 грн.
180 грн.
В наличии
Кол-во:
Купить в 1 клик

Автор Жоанн Сфар (Joann Sfar)
Издательство Леополь, HMH Books for Young Readers
Переплет Твердый
Язык  Украинский
Кол-во страниц 112
Формат 220х290 мм
Иллюстрации Цветные
Доступные скидки
  • Постоянная скидка 10% на украинские издания

Категории: Комиксы

Відкрийте для себе шедевр світової літератури через яскравий та жвавий стиль відомого автора мальованих історій Жоанна Сфара!

Мальопис “Маленький принц” призначений для читачів всіх поколінь, адже за словами Сент-Екзюпері: “Всі дорослі спочатку були дітьми, тільки мало хто з них про це пам’ятає”.

Про книгу:

“Маленький принц” – повість із відтінком казки, яка зачарувала мільйони юних і дорослих читачів у всьому світі. На її створення французького письменника Антуана де Сент-Екзюпері надихнула його професія авіатора. Якось після вимушеної посадки літака в пустелі Сахара зі сну пілота розбудив незвичайний загадковий хлопчик, який прилетів на Землю з астероїда B-612. На своїй далекій планеті, завбільшки з будинок, Маленький принц має три вулкани та дивовижну троянду. Подорожуючи, він пізнає Всесвіт, у якому зустрічає дивних дорослих. Мила розповідь про Маленького принца поєднує дитячий та дорослий світогляди. Вона розкриває філософський зміст сенсу життя та його вічних цінностей: любові, дружби, вірності, обов’язку.

Культовий твір Сент-Екзюпері набуває нового дихання завдяки неповторній візуальній мові Жоанна Сфара. Його адаптація, водночас, сповнена поетичною силою та емоціями оригіналу. Маленький принц, в образі хлопчика з широко відкритими очима, спонукає зануритися у світ безсмертної казки і давніх шанувальників, і тих, хто переживає її вперше.

Жоанн Сфар – один із найпопулярніших сучасних авторів мальопису в Європі. Французький митець – володар престижних премій імені Айснера і Рене Ґосінні. Його мальопис “Маленький принц” визнаний кращою книгою 2008 року на Міжнародному фестивалі мальопису (фр. Bande Dessinée) в Ангулемі.

французских авторов комиксов, сценариста, режиссёра, обладателя премий имени Уилла Айснера и Рене Госинни, признана лучшим графическим романом 2008 года для молодых читателей на Международном фестивале комиксов в Ангулеме, а также включена Министерством образования Франции в список школьного чтения для учащихся средних классов.

Вы можете знать Жоанна по книге "Кот раввина", выпущенной в далеком 2012-м году издательством "Комильфо". Именно за нее Сфар получил Айснера, а позже, за ее экранизацию — премию Сезара.

Мы работаем каждый день с 10 до 19 без выходных и перерывов на обед!