Спаун. Книга 1

Оставить отзыв
490 грн.
441 грн.
В наличии
Кол-во:
Купить в 1 клик

Автор МакФарлейн Т.
Иллюстратор Тодд МакФарлейн
Издательство Molfar Comics
Переплет Твердый
Язык  Украинский
Кол-во страниц 336
Формат 170х270 мм
Жанр Супергероика
Персонажи Спаун
Иллюстрации Цветные

Категории: Комиксы

У 1992 році один з найбільш незабутніх персонажів коміксів був вперше представлений публіці. Після цього світ змінився назавжди. Спаун Тодда Макфарлейна був героєм, що цілком і повністю відрізнявся від усіх інших відомих героїв до нього.
Урядовий агент Ал Сіммонс був убитий одним із його ж власних людей. Воскреснувши з глибини пекла, він повертається на землю як воїн Спаун, охороняючи забутих мешканців вулиць Нью-Йорка. Блукаючи жорстоким світом в пошуках свого минулого, Спаун протистоїть темним силам, які повернули його на землю, борючись з ворогами і викриваючи підступних союзників. Коли він вчиться користуватися надзвичайними силами, якими зараз володіє, то починає розуміти повною мірою сутність того, що повернуло його до життя, і того, що він залишив позаду.

Дізнайтеся, з чого розпочалася історія Спауна. Сюжет та ілюстрації, які заклали основу для найуспішнішого незалежного коміксу, що коли-небудь видавався, Спаун Книга 1, містять не тільки знайомство зі Спауном, але й з іншими відомими і грізними героями, які допомогли створити світ Спауна.

Мы работаем каждый день с 10 до 19 без выходных и перерывов на обед!